Ratų montavimas – balansavimas

Ratų montavimasAutomobilio ratai tai viena iš svarbiausių dalių užtikrinanti Jūsų ir aplinkinių saugumą kelyje, todėl tai reikalauja ypatingai didelio kruopštumo , priežiūros. Tik kokybiškai ratų montavimas ir kokybiškos nenudėvėtos padangos gali užtikrinti automobiliui gerą,  stabilų sukibimą su kelio danga ir mažą stabdymo kelią. Priklausomai nuo padangų ir atlikto ratų montavimo stabdymo kelias gali skirtis dvigubai, o tai gali kainuoti gyvybę. Taigi tai būtinas darbas, kuris užtikrina saugumą. Turbūt kiekvienas vairuotojas susiduria su padangų permontavimo paslauga. Šį paslauga taip pat tūri atlikta kokybiškai, nes priešingai gali pažeisti tiek pačią padangą tiek ratlankį. Šiai dienai autoservise Panevėžyje Autodraivas.Lt ratų montavimas – balansavimas atliekamas kokybiškai, laikantis visų saugos reikalavimų – tai labai atsakingas darbas užtikrinantis Jūsų saugumą. Ratų montavimas yra neatsiejamas darbas nuo ratų balansavimo. Ratų balansavimas pašalina atsirandančias vibracijas ir apsaugo padangas nuo pirmalaikio, netaisiklingo nusidėvėjimo. Tik tinkamai subalansuota padanga gali garantuoti tolygų apkrovos pasiskirstymą, sumažina keliamą nestabilumą vibracijos dėka ir padidinti vairavimo patogumą, bei automobilio saugumą.

Taigi automobilio ratų montavimas atliekamas 2 kartus per metus. Geras ratų balansavimas yra ypatingai svarbus. Esant blogam rato balansavimui, važiuojant automobiliu išcentrinės jėgos gadina automobilio padangas, važiuoklės dalis, bei tokį automobilį vairuoti yra pavojinga.

Autoservisas Panevėžyje Autodraivas.LT siūlo kokybiškas ir kvalifikuotas padangų montavimo – balansavimo paslaugas už prieinamą kainą.

Autoservise Panevėžyje Smėlynės g. 106B atliekamos šios paslaugos:

  • Rato nuėmimas/ uždėjimas
  • Rato montavimas
  • Rato balansavimas
  • Padangos klijavimas kaiščiais ir kt.

Taip pat siūlome įsigyti naujų padangų, kurios bus paruoštos ir, atvykus į autoservisą, užmontuotos ant Jūsų automobilio ratų.