Techninė pagalba kelyje

Automobilio transportavimas

Pagalba kelyje +370 686 44447

Techninę pagalbą kelyje teikame 24/7.

Kiek kainuoja techninė pagalba kelyje?

  • Tralas Panevėžyje nuo 15 Eur + PVM
  • Automobilio užvedimas Panevėžyje nuo 15 Eur + PVM
  • Kuro pristatymas Panevėžyje nuo 15 Eur + PVM
  • Mobili kompiuterinė diagnostika nuo 20 Eur + PVM
  • Kita techninė pagalba kelyje Panevėžyje nuo 20 Eur + PVM ir visoje Lietuvoje.

Sugedus automobiliui ar įvykus kokiam kitam nenumatytam įvykiui, gali tekti nutraukti kelionę. Tokiu atveju susisiekite su mumis ir greitai atvykę į nurodytą vietą, padėsime jums. Techninė pagalba neužtruks ilgai – bendradarbiavimas su partneriu UAB „Automera“ padeda užtikrinti greitą ir efektyvų techninės pagalbos paslaugų tiekimą visoje Lietuvoje.

Kelyje pasitaiko įvairiausių atvejų, kurie vienaip ar kitaip sutrukdo pasiekti kelionės tikslą. Automobiliui sugedus ar pakliuvus į eismo įvykį, ne visi turi galimybę parsigabenti savo transporto priemonę, todėl mūsų partneriai, dirbantys visą parą, septynias dienas per savaitę, bus visada pasiruošę jums padėti. Susisiekus su mumis, atvyksime į jūsų nurodytą vietą kaip įmanoma greičiau ir nugabensime jūsų sugedusį automobilį į jūsų nurodytą vietą. Jeigu neturite vietos kur pastatyti savo sugadintą transporto priemonę, mūsų partneriai ją gali pastatyti pas save iki draudimo ekspertų apžiūros. Esant poreikiui, įvykio vietoje padedame užpildyti eismo įvykio deklaraciją. Iš įvykio vietos paimdami jūsų sugedusį automobilį, taip pat galėsime paimti ir šešis keleivius.

Pasitaiko atvejų, kad vairuotojai naiviai tikisi nuvykti iš taško A į tašką B su beveik tuščiu kuro baku, bet automobilis pusiaukelėje pritrūkęs kuro, sustoja. Atsitikus tokiai problemai padedame automobilį nutempti iki artimiausios degalinės arba atvežame kuro į vairuotojo nurodytą vietą.

Dar viena dažna problema atsitinkanti kelyje – sprogusi ar pradurta padanga. Taip gali nutikti užvažiavus ant aštraus kelyje pasitaikiusio daikto ar užvažiavus ant didelės duobės. Atsitikus tokiai nelaimei, mūsų mobili pagalba kelyje padės pakeisti padangą arba nutempsime jūsų automobilį į reikiamą vietą ar autoservisą pasinaudojus tralo pagalba.

Kartais problemos ištinka ne tik kelyje, bet ir namuose ar kokioje nors aikštelėje pamiršus išjungti automobilio šviesas, taip iškraunant akumuliatorių. Tokiais atvejais atvyksime užvesti jūsų automobilio.

Susisiekę su mumis gausite visą reikiamą pagalbą. Padedame ištikus nelaimei bet kurioje Lietuvos vietoje, bet kuriuo paros metu. Esant poreikiui, suteiksime pakaitinį automobilį, o suremontuotąjį pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

Patikima ir greita pagalba kelyje

Techninė pagalba kelyje tiekiama visą parą, bet kokiomis oro sąlygomis. Gavę skambutį atvyksime kaip tik įmanoma greičiau jūsų nurodytu adresu. Patekote į bėdą kelyje? Nedvejokite ir susisiekite su mumis – padėsime jums visais atvejais, todėl galėsite atsikvėpti ir maloniai tęsti kelionę.

Ilgų darbo metų kelyje patirtis suteikia galimybę užtikrinti itin kokybiškas techninės pagalbos paslaugas už geras kainas. Bendradarbiaudami su savo partneriais – UAB „Automera“, siūlome jūsų automobiliui techninę pagalbą 24/7 visoje Lietuvoje.

Greitai, kokybiškai ir pigiai išsprendžiame iškilusias bėdas. Padedame bet kokių markių automobiliams (BMW, Audi, Škoda, Mercedes, Mazda, Nissan, Ford, Opel ir t.t.).

Dažnai užduodami klausimai apie techninę pagalbą kelyje

Taip, techninė pagalba kelyje yra teikiama visoje Lietuvoje 24/7. Skambinkite tel. +370 686 44447 ir greitai atvyksime į Jūsų nurodytą vietą.

Techninės pagalbos kelyje kaina prasideda nuo 15 eurų + PVM Panevėžyje, tačiau gali kisti priklausomai nuo automobilio dydžio, kelionės atstumo visoje Lietuvoje ir kitų faktorių.