Techninė pagalba kelyje

Sugedus automobiliui ar įvykus kokiam kitam nenumatytam įvykiui, gali tekti nutraukti kelionę. Tokiu atveju, susisiekite su mumis ir greitai atvykę į nurodytą vietą padėsime Jums. Techninė pagalba neužtruks ilgai – bendradarbiavimas su partneriu UAB Automera padeda užtikrinti greitą ir efektyvų techninės pagalbos paslaugų tiekimą visoje Lietuvoje.

Padedame įvairiais atvejais: patekus į eismo įvykį, sugedus automobiliui, sprogus padangai, pasibaigus kurui ir kt. Susisiekę su mumis gausite visą reikiamą pagalbą. Padedame ištikus nelaimei bet kurioje Lietuvos vietoje bet kuriuo paros metu – esant poreikiui, suteiksime pakaitinį automobilį, o suremontuotąjį pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

Patikima ir greita pagalba

Techninė pagalba kelyje tiekiama visą parą bet kokiomis oro sąlygomis. Gavę skambutį atvyksime kaip tik įmanoma greičiau Jūsų nurodytu adresu. Patekote į bėdą kelyje? Nedvejokite ir susisiekite su mumis – padėsime Jums visais atvejais, todėl galėsite atsikvėpti ir maloniai tęsti kelionę.

Ilgų darbo metų kelyje patirtis suteikia galimybę užtikrinti itin kokybiškas techninės pagalbos paslaugas už geras kainas. Skambinkite telefonu +370 686 84611.