Techninė pagalba kelyje ir automobilių nuoma

Automobilio transportavimasSugedus automobiliui ar įvykus kokiam kitam nenumatytam įvykiui, gali tekti nutraukti kelionę. Tokiu atveju, susisiekite su mumis ir greitai atvykę į nurodytą vietą padėsime Jums. Techninė pagalba neužtruks ilgai – bendradarbiavimas su partneriu UAB Automera padeda užtikrinti greitą ir efektyvų techninės pagalbos paslaugų tiekimą visoje Lietuvoje.

Padedame įvairiais atvejais: patekus į eismo įvykį, sugedus automobiliui, sprogus padangai, pasibaigus kurui ir kt. Susisiekę su mumis gausite visą reikiamą pagalbą. Padedame ištikus nelaimei bet kurioje Lietuvos vietoje bet kuriuo paros metu – esant poreikiui, suteiksime pakaitinį automobilį, o suremontuotąjį pristatysime Jūsų nurodytu adresu.

Patikima ir greita pagalba 

Techninė pagalba kelyje tiekiama visą parą bet kokiomis oro sąlygomis. Gavę skambutį atvyksime kaip tik įmanoma greičiau Jūsų nurodytu adresu. Patekote į bėdą kelyje? Nedvejokite ir susisiekite su mumis – padėsime Jums visais atvejais, todėl galėsite atsikvėpti ir maloniai tęsti kelionę.

Ilgų darbo metų kelyje patirtis suteikia galimybę užtikrinti itin kokybiškas techninės pagalbos paslaugas už geras kainas. Bendradarbiaudami su savo partneriais – UAB Automera, siūlome Jūsų automobiliui techninę pagalbą visą parą visoje Lietuvoje.

Taip pat galite išsinuomoti pakaitinius automobilius. Skambinkite telefonu +370 686 84611.

Automobilio pervežimo tralu kaina nuo 15e +PVM.