Važiuoklės remontas

Važiuoklės remontas

Automobilio važiuoklės pagrindinė užduotis yra užtikrinti stabilų, saugų ir komfortišką vairavimą, bet kokiomis oro bei kelio sąlygomis. Važiuoklės dalys važiuojant turi atlaikyti dideles apkrovas ypač nelygiame ar duobėtame kelyje, taip patirdama didelius smūgius. Dėl šios priežasties, tai yra vienas iš dažniausiai susidėvinčių automobilio komponentų, todėl važiuoklės remontas yra dažniausiai atliekamas kiekviename autoservise.

Važiuoklės remontas, tai svarbus ir kas tam tikrą laiką būtinas automobilio eksploatacinis remontas. Vairuotojai į autoservisą, automobilio remontui, dažniausiai kreipiasi kuomet atsiranda tam tikri gedimų simptomai. Tai kai išgirsta neaiškų bildesį ar užuodžia tam tikrą skleidžiamą kvapą. Automobilio važiuoklėje, atsiradus sudilusioms arba sugedusioms dalims, jas būtinai reikia kuo skubiau pašalinti, nes viena bloga automobilio važiuoklės dalis gali sukelti kitų važiuoklės dalių gedimus. Pvz.: stabdant automobilį jaučiamas daužymas per vairą, tai sukelia blogi stabdžių diskai. Jei laiku jų nepakeisime, šis gedimas gali sugadinti kitas automobilio dalis: vairo traukę, vairo traukės antgalį, šarnyrus ir kitas automobilio važiuoklės dalis. Jei reikės atlikti šių visų dalių keitimą, remontą, tai mūsų paprasto gedimo išlaidos išaugs daug kartų daugiau, nei būtumėte pakeitę stabdžių diskus, kada tik pajutote pirmus gedimo simptomus.

Prižiūrima automobilio pakaba be gedimų tarnaus efektyviai ir ilgai. Mūsų autoserviso „Autodraivas“ meistrai profesionaliai įvertins kliento automobilio pakabos būklę ir pateiks optimalius remonto pasiūlymus. Visus darbus autoservisas Panevėžyje esantis Smėlynės g. 106B atliks greitai ir kokybiškai.

Dažniausi automobilio važiuoklės gedimai

Periodinė važiuoklės apžiūra yra labai svarbu dėl jūsų saugumo kelyje. Rekomenduojama patikrinti savo automobilio važiuoklę bent kartą per metus. Taip pat netvarkinga važiuoklė gali pagreitinti kitų detalių susidėvėjimą, dėl ko atsirastų daugiau gedimų jūsų automobilyje ir remonto kaina pakiltų kelis kartus daugiau nei būtų buvusi prieš tai.

Automobilio pakabos gedimų gali pasitaikyti įvairiausių. Jeigu pastebėjote vieną iš šių požymių reikėtų kreipti į autoservisą:

 • Važiuojant jaučiamas kiekvienas kelio nelygumas. Kai važiuojant pradeda jaustis kiekvienas kelio nelygumas tai reiškia, kad reikėtų susirūpinti amortizatoriais.
 • Netolygus padangų susidėvėjimas. Jeigu pastebėjote, kad visų padangų slėgis yra toks pat, bet padangos susidėvėjo netolygiai, tai reiškia, kad reikėtų tikrinti važiuoklę.
 • Sukant posūkį girdisi traškėjimas. Jeigu sukant posūkį girdisi traškėjimas iš vienos ar kitos pusės rato, turėtumėte patikrinti automobilio granatas.
 • Stabdant girdisi pašalinis garsas. Tokiu atveju yra problema su stabdymo sistema, gali reikėti keisti stabdžių kaladėles, stabdžių diskus ar restauruoti suportus.
 • Važiuojant girdimi pašaliniai garsai iš automobilio apačios. Tai gali būti dėl sailenblokų ar šarnyrų susidėvėjimo. Jeigu važiuojant girdisi ūžimas ratuose, reikėtų patikrinti ratų guolius.
 • Padidėjusios kuro sąnaudos. Dėl padidėjusių kuro sąnaudų priežasčių gali būti įvairiausių, bet viena iš jų gali būti ir dėl netvarkingos važiuoklės.

Važiuoklės remontas autoservise „Autodraivas” atliekamos šios paslaugos:

 • Važiuoklės patikra
 • Vairo traukių ir vairo traukių antgalių keitimas
 • Svirčių, šarnyrų, stabilizatorių, sailenblokų keitimas
 • Spyruoklių keitimas
 • Amortizatorių keitimas
 • Ratų guolių keitimas
 • Pusašio guolių („granatų“) keitimas
 • Kitų važiuoklės dalių keitimas

Kiek kainuoja važiuoklės remontas?

„Autodraivas“ autoservise atliekame automobilių ir mikroautobusų važiuoklės remontus. Autoservise remontuojame įvairiausių markių automobilius (BMW, Audi, Citroen, Honda, Mazda ir t.t.).

Remonto kaina priklauso nuo esamo gedimo bei remonto sudėtingumo:

Pakabos patikrinimas – nemokamai

Šakės sailentblokų keitimas – nuo 15 Eur

Šakės šarnyro keitimas – nuo 12 Eur

Rato guolio keitimas – nuo 20 Eur

Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas – nuo 60 Eur

Priekinio amortizatoriaus keitimas – nuo 20 Eur

Galinio amortizatoriaus keitimas – nuo 15 Eur

Vairo traukės antgalio keitimas – nuo 12 Eur

Granatos keitimas – nuo 15 Eur

Stabilizatoriaus įvorės keitimas – nuo 10 Eur

Stabilizatoriaus traukės keitimas – nuo 10 Eur

Spyruoklės keitimas – nuo 15 Eur

Visos kainos nurodytos be PVM. Daugiau informacijos suteiksime diagnozavus gedimą. Mus rasite Smėlynės g. 106B, Panevėžyje.

Automobilio registracija apžiūrai internetu

Jūsų vardas*

Įmonės pavadinimas

Jūsų el. pašto adresas*

Telefonas*

Automobilio markė*

Pagaminimo metai*

Norimas atvykimo laikas*

Gedimo aprašymas*

* – Pažymėti laukai yra būtini
* – Serviso rezervacija GALIOJA TIK paskambinus Autodraivas serviso darbuotojui ir galutinai suderinus laiką, nes Jūsų norimas laikas gali būti jau užimtas.
* – Užsakymai registuojami iki 15 val.

Dažnai užduodami klausimai apie važiuoklės remontą

Kuro važiuoklės remonto kaina priklauso nuo gedimo sudėtingumo ir reikalingų detalių kainų. Kainos intervalas gali svyruoti nuo 15 eurų iki kelių šimtų eurų.

Važiuoklės remonto trukmė priklauso nuo konkretaus gedimo ir automobilio tipo. Paprastai remontas gali trukti nuo kelių valandų iki kelių dienų, o kartais gali prireikti netgi savaitės ar kelių.