Pakatinio automobilio nuoma

pakaitinio automobilio nuoma

Nuo automobilio gedimų nėra apsaugotas niekas, nesvarbu ar tai naujas automobilis ar senas. Gedimas gali pasirodyti tada, kai mažiausiai tikimasi, važiuojant svarbiais darbo reikalais ar keliaujant atostogų. Kartais automobilio gedimas toks, kad tenka sustoti šalikelėje, kad nenutiktų didesnių bėdų, o kartais pats automobilis tiesiog nebevažiuoja ir tokiu atveju reikia kviesti tralo pagalbą.

Mūsų partneriai UAB „Automera“ siūlo techninę pagalbą kelyje visą parą, bet kurią savaitės dieną. Atvykę kaip tik įmanoma greičiau, jūsų automobilis bus užkeltas ant tralo bei nugabentas ten kur jums reikia arba į autoservisą. „Autodraivas“. Autoserviso darbuotojai nustatys automobilio gedimo priežastis bei įvertins darbų apimtį. Jeigu gedimas yra rimtas, o jūs ilgai laukti automobilio negalite, nes norite testi savo keliones, galite kreiptis į UAB „Automera“, kurie atsitikus tokiai bėdai turi galimybe jums suteikti pakaitinio automobilio nuomos paslaugas.

Tam, kad išsinuomoti automobilį, UAB „Automera“ įmonėje, nebūtina, kad jūsų senas automobilis būtų sugedęs. Jeigu grįžote į Lietuvą atostogų, nusprendėte pakeliauti po Lietuvą ar tiesiog neturite transporto priemonės, automobilio nuoma gali padėti išspręsti jūsų nepatogumus. UAB „Automera“ galite išsinuomoti ne tik trumpalaikiai nuomai, teikiamos ir ilgalaikės lengvųjų automobilių nuomos paslaugos. Sudarant sutartį tam tikram terminui, pageidaujamą automobilio modelį UAB „Automera“ gali įsigyti ir paruošti jūsų ar jūsų įmonės naudojimui.

Nuomojantis automobilį, galėsite būti tikri, kad jis bus techniškai tvarkingas ir paruoštas jūsų kelionei. Iš nuomos punkto automobilį pasiimsite su pilnu kuro baku. Keliausite su nuomotu automobiliu maloniai bei pigiai.

Daugiau informacijos apie pakaitinio automobilio nuomą bei sąlygas suteiksime „Autodraivas“ autoservise adresu: Smėlynės g. 106B, Panevėžys, arba paskambinus telefonu UAB „Automera“ įmonei: +370 686 84611.