Purkštukų remontas

Kuro purkstukai remontas

Kuro purkštukai yra viena iš kuro sistemos dalių, be kurios variklis negautų kuro, o automobilis nevažiuotų. Benzininiuose automobiliuose degalų įpurškimas yra netiesioginis, nes benzinas įpurškiamas į įleidimo kolektorių ar įleidimo angą, o ne tiesiai į degimo kameras. Tai užtikrina, kad kuras, prieš patekdamas į kamerą, gerai sumaišomas su oru.

Daugelyje dyzelinių variklių naudojamas tiesioginis įpurškimas, kai dyzelinas įpurškiamas tiesiai į cilindrą, pripildytą suslėgto oro. Purkštuko funkcija yra tinkamu laiku įpurkšti tikslų kiekį suslėgto kuro į kiekvieną variklio cilindrą. Degimas dyzeliniame variklyje įvyksta, kai šis degalų srautas sumaišomas su karštu suspaustu oru.

Gerai prižiūrimo automobilio purkštukai gali veikti be jokių problemų net iki 200 tūkstančių nuvažiuotų kilometrų, bet dėl pilamo blogos kokybės kuro ar atsirandančių nešvarumų, purkštukų remonto arba keitimo gali prireikti anksčiau. Purkštukų gedimo požymiai gali būti tokie:

  • Padidėjęs išmetamųjų teršalų kiekis.
  • Automobilio variklis užsiveda sunkiau nei įprastai.
  • Ženkliai padidėjęs sunaudojamų degalų kiekis.
  • Užsidegusi variklio indikatoriaus lemputė.
  • Važiuojant juntamas variklio galios praradimas.

Pastebėjus vieną iš šių požymių reikėtų kreiptis į autoservisą, kur bus atliktas nuodugnus jūsų mašinos variklio patikrinimas bei surastos gedimo priežastys.

„Autodraivas“ autoserviso darbuotojai patikrinę jūsų automobilio purkštukus galės pasakyti kiek jie yra pažeisti bei ar bus reikalingi nauji purkštukai, ar galimas purkštukų restauravimas. Jei purkštukas sugedo dėl užsikimšimo, į kurą galima įpurkšti purkštuvo valiklio, kuris padės išvalyti purkštuvą ir atlaisvins užsikimšimą. Sunkesniais atvejais specialistas turės išmontuoti purkštuką ir išvalyti jį žibalu ar panašiomis valymo priemonėmis. Kai kuriems purkštukams galima restauracija. Tokiu atveju jie būna išimami iš automobilio, išvalomi ultragarsinėje plovykloje, pakeičiamos sugedusios dalys naujomis bei įmontuojami purkštukai atgal į automobilį. Jei įtariate, kad vienas iš jūsų purkštukų sugedo ir nesate tikri, kaip elgtis, užsukite į mūsų „Autodraivas“ autoservisą, ir vienas iš mūsų draugiško kolektyvo profesionalų jums mielai padės.

Kiek kainuoja kuro purkštukų remontas?

Pakeisti kuro purkštukus, neturint daug mechaninių žinių, nėra lengva užduotis, todėl rekomenduojame kreiptis į profesionalą. Purkštukų remonto kaina priklauso nuo gedimo, purkštuko tipo bei darbo apimties. Mūsų „Autodraivas“ komanda patikrinę ir išsiaiškinę problemą, pakonsultuos ar reikalingas purkštuko keitimas ar galimas restauravimas bei informuos kokia būtų atliekamo remonto kaina.

Automobilio registracija apžiūrai internetu

Jūsų vardas*

Įmonės pavadinimas

Jūsų el. pašto adresas*

Telefonas*

Automobilio markė*

Pagaminimo metai*

Norimas atvykimo laikas*

Gedimo aprašymas*

* – Pažymėti laukai yra būtini
* – Serviso rezervacija GALIOJA TIK paskambinus Autodraivas serviso darbuotojui ir galutinai suderinus laiką, nes Jūsų norimas laikas gali būti jau užimtas.
* – Užsakymai registuojami iki 15 val.

Dažnai užduodami klausimai apie purkštukų remontą

Purkštukų remontas reikalingas, kai pastebima, kad variklio veikimas yra neoptimalus, variklis sunkiai palaiko reikiamą greitį arba degalų sąnaudos padidėjo. Rekomenduojama purkštukus remontuoti reguliariai, kad būtų užtikrintas optimalus variklio našumas ir efektyvumas.

Dėl erozijos, užsikimšimo, korozijos, perkaitimo ir kitų veiksnių. Purkštukai gali veikti saugiai ir efektyviai bei galima padėti išvengti gedimo, jei atliekama tinkama jų priežiūra, keitimas.