Kompiuterinė diagnostika

Automobilio kompiuterinė diagnostika – kas tai? Kompiuterinė diagnostikaKalbant paprastai ir aiškiai, kompiuterinė automobilių diagnostika yra tam tikra elektroninių automobilio mechanizmų patikra, reikalinga tam, kad būtų galima kuo tiksliau ir greičiau identifikuoti net pačius sudėtingiausius automobilių gedimus. Prieš pradedant automobilio remonto ar aptarnavimo darbus yra privaloma patikrint automobilio techninį stovį. Tad, tai yra atliekama pasitelkus specialią diagnozavimo įrangą, kuriai reikalingas specialus kompiuteris bei laidas, kuriuo jis prijungiamas prie automobilio mechanizmo. Diagnostikos metu nuskaitomas gedimo kodas pagrindiniuose mazguose bei matoma tiksli vieta automobilyje, kurioje yra problema. Tai leidžia sutrumpinti problemos identifikavimo laiką bei išvengti mechaninių klaidų.

Ką apima kompiuterinė automobilio diagnostika?

Kompiuterinė mašinų diagnostika apima įvairių automobilio sistemų patikrą. Pavyzdžiui, kompiuterinė:

 • aušinimo sistemos diagnostika;
 • automatinės pavarų dėžės diagnostika;
 • elektronikos diagnostika;
 • elektros sistemos diagnostika;
 • įpurškimo sistemos diagnostika;
 • klimato kontrolės sistemos diagnostika;
 • kuro sistemos diagnostika;
 • oro pagalvių diagnostika;
 • purkštukų diagnostika;
 • saugos sistemų diagnostika:
  • ABS diagnostika;
  • ASR diagnostika;
  • ESP diagnostika;
 • variklio diagnostika:
  • benzininio variklio diagnostika;
  • dyzelinio variklio diagnostika;
 • važiuoklės diagnostika.

Norėdami gauti automobilio diagnostinį testą, nereikia laukti, kol skydelyje įsijungs įspėjamoji lemputė. Jei girdite pašalinius garsus ar jaučiate, kad variklis dirba ne taip kaip anksčiau, reikėtų atlikti kompiuterinę diagnostiką, kad išsiaiškinti problemą. Daugelis automobilių mechanikų rekomenduoja bent kartą per metus atlikti diagnostinę apžiūrą, kuri atskleistų nedideles problemas, kurių kartais nei nematome, nei negirdime.

Kaip atliekama automobilio kompiuterinė diagnostika Autodraivas autoservise?

Autodraivas darbuotojai kompiuterinės automobilio diagnostikos metu prisijungs prie automobilio elektroninių valdymo blokų ir matys, kaip veikia elektroninė valdymo sistema. Šios diagnostikos metu galima aptikti tuos gedimus, kurie pasireiškia sutrikus tam tikriems elektronikos komponentams arba atsiradus mechaniniams gedimams.
Diagnostinio prietaiso pagalba nustatomas galimas gedimas, po to seka veiksmai, kurie reikalingi pašalinti gedimo priežastį. Dažnai tai būna pakankamai ilgas procesas, nes reikia tiksliai nustatyti pagrindinę sutrikimo priežastį, ją pašalinti, ir tik po to identifikuoti pirmo gedimo pasekoje atsiradusius kitus gedimus.
Šiuolaikiškas automobilis kuriame yra labai daug įvairios elektronikos, mašinos techninio stovio analizavimas susijęs ne tik su techninėmis žiniomis, bet taip pat sugebėjimu pasinaudoti specialia diagnozavimo įranga, kompiuterinės diagnostikos prietaisais. Autodraivas.lt autoservisas Panevėžyje turi naują, profesionalią visų gamintojų automobilių diagnozavimo įranga, o mūsų autoserviso specialistai visada padės išsiaiškinti Jūsų automobilio gedimus bei pasiūlys optimaliausius gedimo sprendimo būdus. Išsiaiškinus sprendimo būdus bus atliekamas ir remontas. Jei kompiuterinė diagnostika negali rasti techninių gedimų tai viena iš sričių – automobilio pakabos dalys, kurių diagnozuoti kompiuterinės diagnostikos metu yra negalima, diagnozuojamos mechaniškai, tai yra automobilį pakėlus.

Mobili kompiuterinė automobilių diagnostika Jums patogioje vietoje

Teikiame ir mobilios autodiagnostikos paslaugas. Tai reiškia, kad galime atvykti į Jums patogią vietą ir atlikti įprastas automobilio diagnostikos procedūras. Mobili kompiuterinė diagnostika itin patogi tuo, kad Jums nereikia vykti į autoservisą, nes atvykstame patys sutartu laiku.

Apžiūros metu naudojant modernią kompiuterinę įrangą nustatomi net patys nepastebimiausi gedimai. Rekomenduojame pasinaudoti šia paslauga norintiems sutaupyti laiko ir skubiai sužinoti tikslius rezultatus. Atvyksime nedelsdami, Jums patogiu ir iš anksto suderintu metu prie namų ar į kitą Jums patogią vietą.

Kiek kainuoja atlikti automobilio diagnostiką?

Kompiuterinė diagnostika Panevėžyje atliekama kokybiškai ir už itin mažą kainą. Automobilių diagnostikos kainos prasideda nuo 15 Eur + PVM. Taip pat, jeigu ieškote kur atlikti mikroautobusų bei lengvųjų automobilių diagnostiką savaitgaliais, mus visada rasite dirbančius ir šeštadieniais nuo 8 val. iki 13 val., sekmadieniais – nedirbame.

 

Automobilio registracija apžiūrai internetu

Jūsų vardas*

Įmonės pavadinimas

Jūsų el. pašto adresas*

Telefonas*

Automobilio markė*

Pagaminimo metai*

Norimas atvykimo laikas*

Gedimo aprašymas*

* – Pažymėti laukai yra būtini
* – Serviso rezervacija GALIOJA TIK paskambinus Autodraivas serviso darbuotojui ir galutinai suderinus laiką, nes Jūsų norimas laikas gali būti jau užimtas.
* – Užsakymai registuojami iki 15 val.

Dažnai užduodami klausimai apie kompiuterinę diagnostiką

Kompiuterinė diagnostika yra procesas, kurio metu yra naudojamos specialios programos, skirtos išsiaiškinti kurioje vietoje yra automobilio gedimas.

Rekomenduojama reguliariai tikrinti padangų slėgį, nes per didelis ar per mažas slėgis gali lemti padangų susidėvėjimą ar net pažeidimą.