Kompiuterinė diagnostika

Kompiuterinė diagnostikaVariklio diagnostika – atsakinga ir sudėtinga paslauga, reikalaujanti aukštos automechaniko kvalifikacijos ir šiuolaikinės diagnostinės įrangos. Kompiuterinė diagnostika tai efektyviausias būdas nustatyti automobilio gedimą. Tai siūlome atlikti mūsų autoservise Panevėžyje Smėlynės g. 106B.

Autodraivas darbuotojai kompiuterinės automobilio diagnostikos metu prisijungs prie automobilio elektroninių valdymo blokų ir matys, kaip veikia elektroninė valdymo sistema. Šios diagnostikos metu galima aptikti tuos gedimus, kurie pasireiškia sutrikus tam tikriems elektronikos komponentams arba atsiradus mechaniniams gedimams.

Diagnostinio prietaiso pagalba nustatomas galimas gedimas, po to  seka  veiksmai, kurie reikalingi pašalinti gedimo priežastį. Dažnai tai būna pakankamai ilgas procesas, nes reikia tiksliai nustatyti pagrindinę sutrikimo priežastį, ją pašalinti, ir tik po to identifikuoti pirmo gedimo pasekoje atsiradusius kitus gedimus.

Šiuolaikiškas automobilis kuriame yra labai daug įvairios elektronikos, mašinos techninio stovio analizavimas susijęs ne tik su techninėmis žiniomis, bet taip pat sugebėjimu pasinaudoti specialia diagnozavimo įranga, kompiuterinės diagnostikos prietaisais. Autodraivas.lt autoservisas Panevėžyje turi naują, profesionalią visų gamintojų automobilių diagnozavimo įranga ir autoserviso specialistai Panevėžyje visada padės išsiaiškinti Jūsų automobilio gedimus bei pasiūlys optimaliausius gedimo sprendimo būdus ir atliks automobilio remontą. Kompiuterinė diagnostika Panevėžyje atliekama kokybiškai ir už mažą kainą. Jei kompiuterinė diagnostika negali rasti techniniu gedimų tai viena iš sričių – automobilio pakabos dalys, kurių diagnozuoti kompiuterinės diagnostikos metu yra negalima, diagnozuojamos mechaniškai, tai yra automobilį pakėlus.