Ratų/padangų montavimas/balansavimas

Ratų montavimas

Automobilio ratai tai viena iš svarbiausių dalių užtikrinanti Jūsų ir aplinkinių saugumą kelyje, todėl tai reikalauja ypatingai didelio kruopštumo, priežiūros. Tik kokybiškas ratų montavimas ir kokybiškos nenudėvėtos padangos gali užtikrinti automobiliui gerą, stabilų sukibimą su kelio danga ir mažą stabdymo kelią. Priklausomai nuo padangų ir atlikto ratų montavimo stabdymo kelias gali skirtis dvigubai, o tai gali kainuoti gyvybę. Taigi tai būtinas darbas, kuris užtikrina saugumą.

Turbūt kiekvienas vairuotojas susiduria su padangų permontavimo paslauga. Ši paslauga taip pat turi būti atlikta kokybiškai, nes priešingai gali pažeisti tiek pačią padangą tiek ratlankį. „Autodraivas“ autoservise, įsikūrusiame, ratų montavimas – balansavimas atliekamas kokybiškai, laikantis visų saugos reikalavimų – tai labai atsakingas darbas užtikrinantis Jūsų saugumą. Ratų montavimas yra neatsiejamas darbas nuo ratų balansavimo. Ratų balansavimas pašalina atsirandančias vibracijas ir apsaugo padangas nuo pirmalaikio, netaisyklingo nusidėvėjimo. Tik tinkamai subalansuota padanga gali garantuoti tolygų apkrovos pasiskirstymą, sumažina keliamą nestabilumą vibracijos dėka ir padidina vairavimo patogumą bei automobilio saugumą.

Automobilio ratų montavimas atliekamas 2 kartus per metus. Geras ratų balansavimas yra ypatingai svarbus. Esant blogam rato balansavimui, važiuojant automobiliu iš centrinės jėgos gadina automobilio padangas, važiuoklės dalis, bei tokį automobilį vairuoti yra pavojinga.

Autoservisas Panevėžyje „Autodraivas“ siūlo kokybiškas ir kvalifikuotas padangų montavimo – balansavimo paslaugas už prieinamą kainą.

Autoservise „Autodraivas“ Panevėžyje, Smėlynės g. 106B atliekamos šios paslaugos:

 • Rato nuėmimas/uždėjimas
 • Rato montavimas
 • Rato balansavimas
 • Padangos klijavimas kaiščiais ir kt.

Taip pat siūlome įsigyti naujų padangų, įvairiausių tipų – simetrinių, asimetrinių, kryptinių ir t.t. Jos bus paruoštos ir atvykus į autoservisą, sumontuotos ant Jūsų automobilio ratų.

Prieš keičiant ratus žiemos ar vasaros sezonams servisuose nusidriekia didžiulės eilės, todėl rekomenduojame padangų montavimui skirtą registraciją atlikti internetu tam, kad nereikėtų laukti eilėse.

Mobilus padangų montavimas

Sprogus ar pradūrus padangą kelyje galime kreiptis į mūsų autoservisą bei mūsų partneriai UAB „Automera“ atvyks į reikiamą vietą bei padės sutvarkyti iškilusias problemas ir pasikeisti Jūsų sprogusią padangą.

Kiek kainuoja padangų montavimas/balansavimas?

 • Ratų montavimo ir balansavimo kaina prasideda nuo 3 Eur + PVM.
 • Rato nuėmimas/pastatymas – 1,5 Eur + PVM
 • Rato balansavimas – 3 Eur + PVM
 • Rato montavimas – 3 Eur + PVM
 • Ratų montavimas/balansavimas (4 vnt.) metaliniai diskai – 20 Eur+ PVM
 • Ratų montavimas/balansavimas (4 vnt.) lieti diskai iki R16 – 24 Eur + PVM
 • Padangos remontas – nuo 3 Eur + PVM

Kreipiantis į „Autodraivas“ autoservisą, mūsų komanda galės jums padėti išsirinkti naujas padangas, kurias galėsite įsigyte mūsų servise pigiau nei įprastose parduotuvėse ir jas permontuos už nedidelę kainą. Mūsų autoservisą rasite Smėlynės g. 106B, Panevėžyje.

Automobilio registracija apžiūrai internetu

Jūsų vardas*

Įmonės pavadinimas

Jūsų el. pašto adresas*

Telefonas*

Automobilio markė*

Pagaminimo metai*

Norimas atvykimo laikas*

Gedimo aprašymas*

* – Pažymėti laukai yra būtini
* – Serviso rezervacija GALIOJA TIK paskambinus Autodraivas serviso darbuotojui ir galutinai suderinus laiką, nes Jūsų norimas laikas gali būti jau užimtas.
* – Užsakymai registuojami iki 15 val.

Dažnai užduodami klausimai apie ratų montavimą – balansavimą

Rekomenduojama montuoti ir balansuoti visus keturis ratus, kad būtų išvengta padangų nusidevėjimo ir padidintas automobilio stabilumas.

Ratų balansavimo ir montavimo kaina priklauso nuo automobilio tipo, padangų dydžio. Vidutiniškai ratų balansavimo ir montavimo kaina yra nuo 3 Eur + PVM už vieną ratą.