Automobilio patikra prieš perkant

Automobilio techninė patikra

Dažnai pirkdami naudotą automobilį rizikuojame, kad automobilis gali turėti užslėptų rimtų defektų dėl kurių vėliau tenka stipriai paploninti piniginę. Tam, kad išvengti kuo labiau netikėtų gedimų, reikėtų atlikti automobilio patikrą prieš perkant. Jeigu nesate automobilių ekspertas, būtų geriausia šį darbą patikėti profesionalams.

Jeigu ieškote kur patikrinti automobilį prieš perkant, galite kreiptis į „Autodraivas“ autoservisą įsikūrusį Panevėžyje. Specializuoti mechanikai, sukaupę didžiulę patirtį atliks automobilių apžiūrą, bei pateiks visą reikalingą informaciją apie automobilio stovį. Tokiu būdu tampa daug lengviau suprasti ar perkamas automobilis yra tinkamas ir neturi paslėptų sudėtingų gedimų, dėl kurių remonto kaina gali būti dar didesnė nei pačio automobilio kaina. Jeigu visgi pardavėjas nesutinka atlikti apžiūrą jo parduodamam automobiliui, geriau tokio automobilio nepirkti tam, kad apsisaugotumėte nuo galimų rimtų gedimų. Patikros metu galima pasirinkti kiek daug norėsite patikrinti automobilį. Yra galimybė patikrinti visus komponentus – kėbulą, saloną, variklį, aušinimo sistemą, įsiurbimą ir išmetimą, pavarų dėžę, važiuoklę, stabdžių sistemą, vairo mechanizmą, valdymo bloką bei atlikti juridinę patikrą. Viso automobilio patikrinti neįmanoma jo neišardžius, bet patikrinus svarbiausias automobilio sistemos dalis, galima pastebėti rimtus gedimus bei susidaryti tikslią išvadą ar automobilis prieš pardavimą buvo prižiūrimas ar ne.

Dar vienas labai svarbus žingsnis prieš pirkimą, patikrinti automobilio istoriją. Istoriją galite rasti internetiniuose tinklapiuose, rasdami informaciją viešai prieinamose duomenų bazėse. Taip sužinosite daugiau naudingos informacijos apie automobilį – kiek automobilis yra turėjęs savininkų, kokia yra tikroji rida, ar neturėjo eismo įvykių. Ši informacija yra labai naudinga, nes pasitaiko atvejų, kad automobilio savininkas savavališkai atsuka ridą, pateikdamas klaidingus duomenis, taip norėdamas pakelti automobilio kainą. Kuo didesnė automobilio rida, tuo didesnis detalių susidėvėjimas. Taip pat, šis patikrinimas gali atskleisti ar automobilis nebuvo turėjęs rimtų eismo įvykių ar nėra skendusi, kas gali turėti rimtų problemų artimiausiu metu po automobilio nusipirkimo.

Kiek kainuoja automobilio patikra autoservise prieš perkant?

Automobilio patikros kaina autoservise priklauso nuo norimo patikrinimo. Pirminio patikrinimo kaina prasideda nuo 50€, bet tai gali sutaupyti daug daugiau jūsų pinigų jeigu nusipirksite netinkamą automobilį.

Dėl automobilio patikrinimo ir detalesnės patikros kainos galite kreiptis į mūsų autoservisą „Autodraivas“ įsikūrusį Smėlynės g. 106B, Panevėžys.