Žibintų reguliavimas


Žibintų reguliavimasAutomobilio žibintai 
– vienas svarbiausių elementų, užtikrinančių eismo saugumą. Jiems tenka iš tiesų ypatingas vaidmuo – krisdami atitinkamu kampu, jie turi ne tik apšviesti vairuotojui kelią, bet ir neakinti iš priekio atvažiuojančių vairuotojų.

Jei automobilio žibintai sureguliuoti netinkamai, važiavimas automobiliu tampa nepalyginti sudėtingesnis. Saugiam vairavimui neužtenka vien susikaupimo ir patirties, o ypač blogo matomumo sąlygomis neteisingai sureguliuoti žibintai gali sukelti pavojų ne tik pačiam vairuotojui, bet ir kitiems eismo dalyviams. Galima išskirti neryškiai ir per ryškiai šviečiančius žibintus. Jei žibintai neryškiai šviečia, tai vairuotojas blogai matys kelią ir eismo sąlygos taps pavojingos. Jei žibintai švies per ryškiai, bus sukurtos taip pat pavojingos eismo sąlygos akinant priešinga kryptimi važiuojančių automobilių vairuotojus. Autodraivas.LT autoserviso Panevėžyje specialistai atliks  automobilio žibintų veikimo patikrą ir juos paruoš tinkamam eksplotavimui.

 

Žibintų reguliavimas, kaip tinkai tai atlikti ?

Žibintų reguliavimas įmanoma namų sąlygomis, tai nusibraižius schemą ant sienos, tačiau toks reguliavimas yra nerekomenduotinas. Žibintų reguliavimas tai pat labai svarbus veiksnys Jūsų mašinos saugumui, tad jei norite būti saugūs ir nekelti pavojaus kitiems tai rekomenduojame atlikti autoservise Panevėžyje “Autodraivas.LT”  kur yra  naudojamas specialus žibintų reguliavimo stendas atitinkantis gamintojo bei techninių apžiūrų centrų reikalavimus.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios žibintų reguliavimo problemos?

Tai surūdiję ar pažeisti žibintų reguliavimo mechanizmai ir varžtai, laikikliai. Esant tokiems gedimas dažnai negalimas žibintų reguliavimas, todėl tenka keisti sugedusias dalis ar žibintus kitais.

Tad patikėkite šį darbą profesionalams. Autoservise Panevėžyje Autodraivas.LT  žibintų reguliavimas nesukels jokių nemalonumų ir užtikrins kokybiškus darbus.