Salono filtro keitimas

salono oro filtras keitimas

Salono filtras valo orą, kuris patenka į jūsų automobilio vidų per šildymo ir oro kondicionieriaus sistemą. Jis filtruoja dulkes, žiedadulkes ir kitas ore esančias daleles. Salono filtras taip pat sulaiko išmetamąsias dujas ir kvapus. Turėti švarų orą automobilyje yra ypač svarbu, jei turite kokių nors alergijų ar kvėpavimo problemų. Salono filtras dažniausiai randasi sunkiai matomoje ar visai nematomoje vietoje, todėl daugelis vairuotojų apie juos net nežino. Daugybė salono oro filtrų yra už daiktų dėžės keleivio pusėje ir yra lengvai prieinami atlaisvinus ją nuo tvirtinimo detalių. Kiti salono oro filtrai yra po prietaisų skydeliu ir gali būti ne lengvai pasiekiami, arba po gaubtu, kur grynas oras patenka į klimato kontrolės sistemą. Kad lengviau rastumėte salono filtrą savo automobilyje, jo buvimo vietą galite patikrinti jūsų automobilio savininko vadovo instrukcijose.

Salono filtras leidžia kvėpuoti švariu oru, filtruojant bakterijas, žiedadulkes ir teršiančias medžiagas. Jei reguliariai nesiruošiate keisti salono filtro, galite pastebėti nemalonius kvapus ir galite patirti alerginių reakcijų (čiaudulys, kosulys ir kt.). Užsikimšus salono filtrui, jis gali iš dalies užblokuoti oro srautą, patenkantį į jūsų automobilį. Tai gali sukelti problemų matomumui, nes užsikimšus salono filtrui tampa daug sunkiau nupūsti aprasojusį langą, kad būtų geresnis matomumas. Taip pat, turėdami švarų salono filtrą, galėsite maksimaliai padidinti oro srautą ir prailginsite automobilio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemos tarnavimo laiką.

Rekomendacijos, kada reikėtų pakeisti salono oro filtrą, skiriasi pagal gamintoją – vieni sako, kad kas 24 000 ar 48 000 kilometrų, kiti ilgiau – ir kaip dažnai gali priklausyti nuo to, kiek ir kur važiuojate. Jei važiuojate intensyviu eismu mieste, kurio oro kokybė prasta, gali prireikti pakeisti salono oro filtrą kasmet ar gal būt ir dažniau.

Atėjus laikui pakeisti salono filtrą galite atvykti į „Autodraivas“ autoservisą įsikūrusį Panevėžyje, Smėlynės g. 106B, kur profesionalų komanda, per trumpą laiką, išmontuos seną filtrą ir įmontuos naująjį.

Mūsų autoservise keičiame visų automobilių modelių salono filtrus, tarp kurių ir: Audi (A3, A6), Citroen (C5). Ford (Focus, Focus c-max, Focus galaxy), Nissan (Qashqai), Opel (Astra, Zafira, Meriva), Peugeot (307, 407), Passat (B6), Skoda (Octavia), VW (Touran), Volvo (V70, XC60, CX90, S60, S80, S50)

Kiek kainuoja salono filtro keitimas?

Salono filtro keitimo kaina prasideda nuo 5 Eur + PVM. Dėl salono filtro keitimo visada galite kreiptis į „Autodraivas“ autoservisą, įsikūrusį Panevėžyje.

Automobilio registracija apžiūrai internetu

Jūsų vardas*

Įmonės pavadinimas

Jūsų el. pašto adresas*

Telefonas*

Automobilio markė*

Pagaminimo metai*

Norimas atvykimo laikas*

Gedimo aprašymas*

* – Pažymėti laukai yra būtini
* – Serviso rezervacija GALIOJA TIK paskambinus Autodraivas serviso darbuotojui ir galutinai suderinus laiką, nes Jūsų norimas laikas gali būti jau užimtas.
* – Užsakymai registuojami iki 15 val.

Dažnai užduodami klausimai apie salono filtro keitimą

Salono filtras padeda apsaugoti automobilio saloną nuo dulkių, nešvarumų ir kenksmingų dalelių, taip pat padeda išlaikyti švarų orą salone. Nepakeitus filtro laiku, dulkių ir nešvarumų kaupimasis gali sukelti blogą kvapą ir prastą orą automobilio salone..

Dauguma gamintojų rekomenduoja keisti salono filtrą kas 15 000 – 30 000 km arba kas 12 – 24 mėnesius, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo jūsų automobilio modelio ir būklės..