Tepalų keitimas

Tepalų keitimasTepalų keitimas ir filtrų keitimas– tai vienas iš reguliarių dalykų, kuriuos reikia atlikti eksplotuojant automobilį. Tiek pats tepalas, tiek tepalo, kuro, oro  ir salono filtrai– tai detalės kurias, reikia pakeisti kiekvienam automobiliui, nepaisant kokia jo markė ar modelis, todėl pastovus automobilio aptarnavimas yra būtinas.

KADA REIKIA KEISTI VARIKLIO TEPALUS?

Variklio tepalai yra keičiami reguliariai, priklausomai nuo to, kokiame klimate, kokiomis sąlygomis yra eksploatuojamas automobilis, kokios markės, klasės ir kokybės yra pilami variklio tepalai.

Dažnai nutinka taip, kad nusipirkus automobilį pirkėjai svarsto, reikia ar nereikia keisti variklio tepalų. Atsakymas yra paprastas: jeigu nesate tikri, kad senasis šeimininkas juos pakeitė, tepalų keitimas būtinas. Nesistenkite spręsti pagal tepalo spalvą, ji gali jus suklaidinti. Yra labai aukštos kokybės tepalų, kurių spalva tamsi, nes juose naudojami specialūs priedai. Šviesi tepalo spalva kartais gali byloti apie prastą jo kokybę ir blogas tepimo savybes.

Dažniausiai automobilio tepalus keisti reikia  kas 10 000 tūkstančių kilometrų arba jeigu važinėjate ne daug – bent kartą per metus. Sintetiniai variklio tepalų keitimas atliekamas kas 15 000 – 30000 tūkstančių kilometrų, atsižvelgiant į automobilio gamintojo rekomendacijas. Atlikdami reguliarų tepalų keitimą Jūs būsite užtikrinti savo automobilio variklio ilgaamžiškumu.

Autodraivas darbuotojai vadovaudamiesi automobilių gamintojų rekomendacijomis ir žinynais Klientų automobiliams atlieka profesionalų automobilio variklio techninį aptarnavimą, įskaitant tepalų keitimą autoservise Panevėžyje Autodraivas.