Tralo paslaugos

Tralas +370 686 44447

Skubi traliuko pagalba 24/7 visoje Lietuvoje.

Tralo paslaugos kaina

Tralo kaina nuo 15 Eur Panevėžyje ir visoje Lietuvoje.

Važiuojant automobiliu į darbą, kelionę, pas draugus ar bet kur kitur, visada yra galimybė nutikti netikėtiems ir nemaloniems incidentams. Nepriklausomai nuo jūsų automobilio metų ir modelio, visada išlieka tikimybė kelyje sugesti. Dar blogiau į jus gali atsitrenkti kitas užsižiūrėjęs vairuotojas ar priešais jus važiuojantis automobilis ima staigiai stabdyti, o jūsų žieminės padangos visai sudilę, todėl stabdymo keliui prailgėjus, automobilis sustoja tik atsitrenkęs į priešais važiuojantį automobilį, taip sugadindamas visą priekinį korpusą bei svarbias detales. Incidento pavyzdžius galima vardinti ir vardinti, bet ką daryti nutikus tokiems atvejams, kai su automobiliu strigote viduryje kelionės ir toliau automobilis, dėl vienokių ar kitokių priežasčių, nebevažiuoja? Šiais atvejais „Autodraivas“ autoservisas padės išspręsti kilusias problemas. Mūsų partneriai UAB „Automera“ siūlo techninę pagalbą kelyje visą parą, bet kurią savaitės dieną. Atvykę kaip tik įmanoma greičiau, jūsų automobilis bus užkeltas ant tralo bei nugabentas ten kur jums reikia arba į autoservisą. „Autodraivas“ autoserviso darbuotojai nustatys automobilio gedimo priežastis bei įvertins darbų apimtį ir kainą.

„Autodraivas“ autoservise dirba tik kvalifikuoti specialistai, puikiai išmanantys savo darbą. Esame sukaupę didžiulę patirtį remontuojant automobilius, kas leidžia darbą atlikti greičiau, kokybiškiau ir pigiau. Sugedus automobiliui, dėl pagalbos ar detalesnės informacijos galite kreiptis į mus telefonu: +370 686 44447. Mus taip pat rasite „Autodraivas“ autoservise adresu: Smėlynės g. 106B, Panevėžyje.

Dažnai užduodami klausimai apie tralo paslaugas

Taip, tralo paslauga yra teikiama visoje Lietuvoje 24/7. Skambinkite tel. +370 686 44447 ir greitai atvyksime į Jūsų nurodytą vietą.

Tralo paslaugų kaina prasideda nuo 15 eurų + PVM Panevėžyje , tačiau gali kisti priklausomai nuo transporto priemonės dydžio, kelionės atstumo visoje Lietuvoje ir kitų faktorių.