Aušinimo sistemos remontas

Aušinimo sistemos remontas Panevėžyje

Įtariate aušinimo sistemos gedimą? Metas nieko nelaukti ir atvykti aušinimo sistemos remonto darbams, kuriais pasirūpins profesionalūs mechanikai mūsų autoservise. Skaitydami toliau sužinosite apie tai, kaip atpažįstami aušinimo sistemos gedimų požymiai ir kada vertėtų kreiptis pagalbos.

Aušinimo sistemos paskirtis

Aušinimo sistema yra viena svarbiausių automobilyje. Ji tiesiogiai atsakinga už optimalios variklio temperatūros palaikymą ir apsaugą nuo perkaitimo. Jeigu aušinimo sistema prastai veikia ir nespėja atiduoti šilumos pertekliaus į išorę, gali užsidegti kuro mišinys, realiame pavojuje atsiduria variklio cilindrų sienelės ir pats variklis. Problematiški ir tie atvejai, kai variklis aušinamas per smarkiai. Tuomet silpnėja variklio pajėgumai, didėja kuro sąnaudos.

Kodėl ir kada reikalingas aušinimo sistemos remontas?

Turbūt jau supratote, jog pasirūpinti variklio aušinimu yra svarbu gyvybiškai. Būtent dėl to reikėtų nedelsti pastebėjus su aušinimo sistema susijusias problemas ir laiku jas išspręsti. Taip pat nepamirškite pasirūpinti aušinimo sistema ir patys, profilaktiškai – bent kartą per du metus papildykite aušinimo skystį, stebėkite aušinimo skysčio temperatūrą ir esamą lygį.

Dažniausiai aušinimo sistemos gedimus išduoda šie požymiai:

  • kardinalūs aušinimo skysčio temperatūros pokyčiai. Aušinimo skystis per daug įkaista arba per daug atvėsta. Normali jo temperatūra turėtų būti maždaug nuo 85°C iki 95°C;
  • aušinimo skysčio lygio staigus sumažėjimas. Taip gali nutikti dėl nutekėjimo;
  • triukšmas ir keisti garsai iš siurblio.

Atvykus į autoservisą pirmiausia vykdoma aušinimo sistemos diagnostika, nustatomi gedimai. Labai svarbus etapas taip pat yra ir sistemos sandarumo tikrinimas. Nustačius pažeidimus, nedelsiant imamasi reikiamų remonto darbų. Apie visus darbus bei jų tikslias kainas išsamiai informuos mechanikai, atlikę pradinę apžiūrą.

Kiek kainuoja aušinimo sistemos remontas?

Aušinimo sistemą pataisyti kainuoja labai įvairiai, tai priklauso nuo konkretaus gedimo ir darbų apimties. Įprasta kaina yra nuo 30 Eur + PVM. Mūsų autoservisas parankus tuo, kad sudarome optimalias kainas pagal kokybės lygį. Darbams naudojamos tik itin kokybiškos detalės, tuo pačiu užtikrinama kaip įmanoma palankesnė kaina.

Jeigu pastebite aušinimo sistemos gedimo požymius, jei susiduriate su kokiais nors kitais gedimais – atvykite į mūsų autoservisą nedelsdami ir Jūsų transporto priemone bus tinkamai pasirūpinta užtikrinant patikimus ir kokybiškus remonto darbus su garantija.

Automobilio registracija apžiūrai internetu

Jūsų vardas*

Įmonės pavadinimas

Jūsų el. pašto adresas*

Telefonas*

Automobilio markė*

Pagaminimo metai*

Norimas atvykimo laikas*

Gedimo aprašymas*

* – Pažymėti laukai yra būtini
* – Serviso rezervacija GALIOJA TIK paskambinus Autodraivas serviso darbuotojui ir galutinai suderinus laiką, nes Jūsų norimas laikas gali būti jau užimtas.
* – Užsakymai registuojami iki 15 val.

Dažnai užduodami klausimai apie aušinimo sistemos remontą

Aušinimo sistemos aptarnavimas yra svarbus norint užtikrinti automobilio variklio efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Jei aušinimo sistema nėra tinkamai prižiūrima, gali atsirasti gedimų.

Aušinimo sistemos remonto kaina priklauso nuo gedimo pobūdžio ir reikalingų detalių kainos. Tačiau įprasta kaina yra nuo 30 Eurų + PVM.