Kuro sistemos remontas

kuro sistemos remontas variklis

Kuro sistema yra viena iš svarbiausių transporto priemonės komponentų, kuri padeda jūsų automobiliui judėti. Tam, kad automobilis važiuotų, reikia jį ne tik pripildyti degalais, bet ir būti tikriems, kad kuro sistema veikia be defektų. Automobilyje esantis kuro bakas yra atsakingas už tai, kad didžioji dalis degalų būtų laikoma kuro sistemoje bei jūsų automobilis galėtų nuvažiuoti didesnį atstumą. Šį baką galima užpildyti iš išorės per mažą skylę, kuri uždaroma dangteliu, kai jis nenaudojamas. Tada kuras praeina keletą žingsnių, kol pasiekia variklį:

  1. Pirmiausia kuras patenka į kuro siurblį. Kuro siurblio pagalba kuras iš pumpuojamas iš bako. Kai kuriose transporto priemonėse yra keli kuro siurbliai (ar net keli kuro bakai), tačiau sistema vis tiek veikia taip pat. Privalumas turėti kelis siurblius yra tas, kad degalai negali paslysti iš vieno bako galo į kitą, posūkiuose ar važiuodami nuožulniai ir palikti kuro siurblius sausus. Bet kuriuo metu bent vienas siurblys į jį pateks.
  2. Siurblys, paimtą kurą iš bako, stumia į kuro vamzdelius, o per juos kuras keliauja iki variklio. Kuro vamzdeliai išvedžioti po automobilio dugnu palei transporto priemonės dalis taip, kur jie nebus pažeidžiami ir per daug neįkais nuo išmetamųjų dujų ar kitų komponentų.
  3. Prieš patekdamas į variklį, kuras turi praeiti per kuro filtrą. Kuro filtras pašalina visas benzino/dyzelino priemaišas ar šiukšles prieš jam patenkant į variklį. Tai yra labai svarbus žingsnis, o švarus kuro filtras yra raktas į ilgalaikį ir švarų variklį.
  4. Pasiekus variklį, kuras patenka į degimo kamerą, kur susimaišęs su tiekiamu oru užsidega. Taip sukuria energiją ir galiausiai tampa išmetamosiomis dujomis.

Sugedus vienam iš kuro sistemos komponentų visada galite kreiptis į „Autodraivas“ autoservisą, įsikūrusį Panevėžyje. Mūsų autoserviso darbuotojai diagnozuos problemą, informuos kokia bus kuro sistemos remonto kaina bei profesionaliai išspręs iškilusias problemas jūsų automobiliui.

Benzininio kuro įpurškimo sistemos remontas

Degalų įpurškimo sistema benzininiuose automobiliuose visada yra netiesioginė, benzinas įpurškiamas į įleidimo kolektorių ar įleidimo angą, o ne tiesiai į degimo kameras. Tai užtikrina, kad kuras, prieš patekdamas į kamerą, gerai sumaišomas su oru. Kad kuro sistema veiktų sklandžiai, kiekviena detalė turi tinkamai atlikti savo funkcijas. Jeigu pastebėjote, kad automobilį tampa vis sunkiau užvesti, važiuojant trūksta galios ar juntamas kuro kvapas, reikėtų kreiptis į autoservisą detalesnei diagnostikai. Šie nesklandumai gali įvykti dėl įvairiausių priežasčių. Gali būti užsikimšęs oro filtras, ar reikalingas visos kuro sistemos valymas ir plovimas. Taip pat, reikėtų patikrinti ar nėra sugedę kuro siurbliai arba surūdiję kuro vamzdeliai, dėl ko gali pratekėti kuras.

Dyzelinės kuro sistemos remontas

Daugelyje dyzelinių variklių naudojamas tiesioginis įpurškimas, kai dyzelinas įpurškiamas tiesiai į cilindrą, pripildytą suslėgto oro.Dyzelinio kuro sistemos funkcija – tinkamu laiku įpurkšti tikslų kiekį suslėgto kuro į kiekvieną variklio cilindrą. Degimas dyzeliniame variklyje įvyksta, kai šis degalų srautas sumaišomas su karštu suspaustu oru.

Vienas dažniausių dyzelinės kuro sistemos gedimų yra užsikimšę kuro purkštukai. Jie atsakingi už tikslų kuro padavimo kiekį į degimo kamerą. Dėl užsikimšusių kuro purkštukų jūsų automobilis gali prarasti variklio galią, gali padidėti kuro sąnaudos arba pradėti sunkiai užsivesti variklis. Šias ir kitas jūsų automobiliui pasitaikančias problemas galite išspręsti kreipdamiesi į „Autodraivas“ autoservisą.

Automobilio registracija apžiūrai internetu

Jūsų vardas*

Įmonės pavadinimas

Jūsų el. pašto adresas*

Telefonas*

Automobilio markė*

Pagaminimo metai*

Norimas atvykimo laikas*

Gedimo aprašymas*

* – Pažymėti laukai yra būtini
* – Serviso rezervacija GALIOJA TIK paskambinus Autodraivas serviso darbuotojui ir galutinai suderinus laiką, nes Jūsų norimas laikas gali būti jau užimtas.
* – Užsakymai registuojami iki 15 val.

Dažnai užduodami klausimai apie kuro sistemos remontą

Kuro sistemos remonto kaina priklauso nuo to, kokias problemas reikia spręsti ir kiek laiko autoserviso specialistams reikės laiko atlikti remontą.

Dažniausios kuro sistemos problemos yra susijusios su degalų tiekimo sistema. Taip pat tai gali būti užsikimšę kuro purkštukai, degalų filtrai ir kt.