Automobilio užvedimas / užkūrimas

Automobilio uzvedimas

Didžiajai daliai vairuotojų, ypač senesnių automobilių modelių turėtojų, yra tekę susidurti, kad automobilis neužsiveda. Lietuvoje pagrindinio priežastis dėl šios bėdos yra šaltis. Žiemos metu, esant dideliems šalčiams, senesni akumuliatoriai negali kokybiškai atlikti savo funkcijos, dėl to jie išsikrauna ir automobilio užvesti nepavyksta. Kad šią problemą išspręstų, vairuotojai, turintys naujesnį automobilį, dažnai naudoja nuotolinį automobilio (mašinos) užvedimą, kad akumuliatorius pasikrautų nuo generatoriaus arba prieš žiemos sezoną pasikeičia seną akumuliatorių į naują. Visgi, jeigu jums nutiko taip, kad variklio negalite užvesti ir neturite kaip pasikrauti akumuliatoriaus, mes galime jums padėti. Mūsų partneriai UAB „Automera“ siūlo techninę pagalbą kelyje visą parą, bet kurią savaitės dieną. Atvykę kaip tik įmanoma greičiau į reikiamą vietą, su reikalinga įranga, jūsų automobilis bus užvestas ir paruoštas kelionei. Su automobilio užkūrimo problema galite susidurti nebūtinai žiemos metu. Jeigu pamiršote išjungti šviesas ir paliekate savo automobilį ilgam, akumuliatorius po truputį senka, teikdamas sukauptą energiją šviesoms, o galiausiai visai išsekęs, neturės energijos užvesti automobilį.

UAB „Automera“ siūlo ne tik momentinio užkūrimo paslaugas, bet ir pagalbą kelyje įvairioms situacijoms išspręsti. Nepavykus užvesti automobilio, gali būti ne tik akumuliatoriaus kaltė. Ypač žiemos metu dažnai sugadinama automobilio užvedimo sistema, starteris. „Autodraivas“ autoservise padėsime išspręsti iškilusias problemas su užvedimo mechanizmu. Pas mus atliekamas starterių remontas, užvedimo spynelių remontas ir keitimas, bei kiti su automobilio remontu susiję darbai. Tam, kad kelyje būtumėte saugūs ir išvengtumėte avaringų situacijų, pastebėję variklio, kėbulo ar važiuoklės nesklandumus, kreipkitės į mus, adresu – Smėlynės g. 106B, Panevėžys. Autoserviso „Autodraivas“ kvalifikuoti specialistai, diagnozuos problemą ir ją išspręs greitai, kokybiškai, profesionaliai ir pigiai.

Dažnai užduodami klausimai apie automobilio užkurimą (užvedimą)

Jei automobilis neužsikuria, tuomet rekomenduojama patikrinti akumuliatoriaus būklę, įsitikinti, kad yra pakankamai degalų.

Automobilis gali sunkiai užsikurti, nes gali būti, kad akumuliatorius yra išsikrovęs, degalai prastos kokybės arba yra defektų variklyje.