Mikroautobusų remontas

mikroautobusų remontas Panevėžyje

„Autodraivas“ autoservise atliekame ir keleivinių ir krovininių mikroautobusų remontą, kurių servisui atlikti turime specialiai jiems skirtus keltuvus. Mikroautobusai kaip ir lengvieji automobiliai turi atitikti saugumo reikalavimus, todėl ypač svarbu pasitaikiusius gedimus pastebėti ir išspręsti laiku.

Mikroautobusai dažniausiai nuvažiuoja didesnį atstumą per mažesnį laiko intervalą, nei lengvieji automobiliai, todėl jie reikalauja ir dažnesnės priežiūros. Būtent todėl yra labai svarbus laiku pasikeisti visus mikroautobuso filtrus (oro, salono, tepalo, kuro) bei tepalus. Nepakeitus vieno iš filtro laiku, gali padidėti rizika sugadinti kitas mikroautobuso dalis ir turėti rimtų mechaninių gedimų. Tepalus būtina keisti, benzininiam automobiliui, kas 10 000 km, dyzelinui – kas 15 000 km. Keisdami filtrus ir tepalus laiku užtikrinsite variklio darbo kokybę bei prailginsite darbo trukmę.

Šiandienos variklis yra sudėtas iš pažangių dalių ir sistemų, kurios teikia varomąją jėgą ir leidžia jūsų automobiliui judėti. Ne laiku pakeisti tepalai ir filtrai gali iššaukti daug rimtesnius variklio gedimus, tokius kaip kuro siurblio, stūmoklio, alkūninio veleno ar dujų skirstymo veleno, todėl nereikėtų atidėlioti privalomosios priežiūros jūsų transporto priemonei.

Mikroautobuso važiuoklė dėl didesnio svorio dažniausiai nusidėvi greičiau nei įprastai. Transporto priemonės važiuoklės pagrindinė užduotis yra užtikrinti stabilų, saugų ir komfortišką vairavimą, bet kokiomis oro bei kelio sąlygomis. Važiuoklės dalys važiuojant turi atlaikyti didžiules apkrovas ypač nelygiame ar duobėtame kelyje, taip patirdama didelius smūgius. Dėl šios priežasties, tai yra vienas iš dažniausiai susidėvinčių automobilio ar mikroautobuso komponentų.

Mikroautobuso važiuoklės gedimą galite pastebėti jeigu:

  • Važiuojant jaučiamas kiekvienas kelio nelygumas
  • Pastebėjote netolygų padangų susidėvėjimą
  • Sukant posūkį girdisi traškėjimas
  • Važiuojant girdimi pašaliniai garsai
  • Padidėjusios kuro sąnaudos

Pastebėjus vieną iš šių požymių reikėtų kreiptis į autoservisą dėl jūsų mikoautobuso važiuoklės remonto.

Visos transporto priemonės rūdija, ne išimtis ir mikroautobusai. Dėl skirtingų oro sąlygų bei keturių metų laikų Lietuvoje esančioms transporto priemonėms rūdys gali atsirasti pakankamai greitai. Kad jos neplistų bei neatsirastų kėbulo defektų reikalingas kėbulo remontas, kuris sustabdytų rūdžių plitimą bei ištaisytų kėbulo nelygumus ir atsiradusias skylutes.

Vairuojant didesnes transporto priemones, dėl prastesnio matomumo, dažniau pasitaiko kėbulo įbrėžimų ir įlenkimų. Profesionalus mechanikas kėbulą ištiesins ir įbrėžimus panaikins taip lyg jų net nebūtų buvę, todėl rekomenduojame kreiptis tik į patikimą autoservisą.

„Autodraivas“ autoservise dirba tik kvalifikuoti specialistai. Pritaikydami savo sukauptas technines žinias bei sukauptą patirtį, autoserviso darbuotojai, pasitelkę reikalingą įrangą, išspręs bet kokius pasitaikiusius gedimus jūsų mikroautobusui arba automobiliui. Diagnozavus esamą gedimą, kiekvienas remontas bus aptariamas su transporto priemonės savininku, jam pateikiant galimas išeitis ir remonto kainas. „Autodraivas“ autoservisą rasite adresu – Smėlynės g. 106B, Panevėžys.

Automobilio registracija apžiūrai internetu

Jūsų vardas*

Įmonės pavadinimas

Jūsų el. pašto adresas*

Telefonas*

Automobilio markė*

Pagaminimo metai*

Norimas atvykimo laikas*

Gedimo aprašymas*

* – Pažymėti laukai yra būtini
* – Serviso rezervacija GALIOJA TIK paskambinus Autodraivas serviso darbuotojui ir galutinai suderinus laiką, nes Jūsų norimas laikas gali būti jau užimtas.
* – Užsakymai registuojami iki 15 val.

Dažnai užduodami klausimai apie mikroautobusų remontą

Keistas variklio garsas, blogas stabdymas, padidėjęs degalų suvartojimas, spidometro rodmenys neatitinka realybės ir kt.

Gerai prižiūrimas mikroautobusas ilgiau tarnaus ir reikės mažiau remonto darbų. Rekomenduojama reguliariai keisti alyvą, filtrus, degalų filtrus, oro filtrus ir kt.